تقویم آموزشی

دوره های آموزشی مجموعه دایکه در اولویت اول، بر اساس مسیر های آموزشی هدفمند برنامه ریزی شده است و زمان اجرای هر دوره متناسب با جایگاه آن در مسیر مربوطه تعیین می گردد. انتظار می رود که متقاضیان عزیز با انتخاب مسیر آموزشی مناسب با هدف خود، جهت شرکت در دوره ها برنامه ریزی نموده و برای بهره وری هرچه بیشتر به پیش نیاز های هر دوره دقت فرمایند.

برگزاری دوره های مستقل نیز، خارج از چارچوب مسیرهای آموزشی، در اولویت بعدی بوده و در صورت رسیدن به حدنصاب، نسبت به زمان بندی آن اقدام می شود.

دوره های مستقل قابل ثبت‌نام

 • فرایند داده کاوی در SPSS Modeler  (همین حالا ثبت نام کنید)
  • جلسه اول: سه‌شنبه ۹ بهمن ۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر
  • جلسه دوم: شنبه ۱۳ بهمن ۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر
  • جلسه سوم: چهارشنبه ۱۷ بهمن ۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر
  • جلسه چهارم: سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر
  • جلسه پنجم: سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر
  • جلسه ششم: چهارشنبه ۸ اسفند۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر
  • جلسه هفتم: سه‌شنبه ۱۴ اسفند۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر
  • جلسه هشتم: سه‌شنبه ۲۱ اسفند۹۷  ساعت ۵ تا ۸:۳۰ عصر

مسیرهای آموزشی قابل ثبت‌نام

زمان بندی مسیرهای آموزشی علوم داده

دوره های صبح: ساعت ۹-۱۳   |    دوره های عصر: ساعت ۱۴-۱۸

قابل ذکر است که به دلیل بلندمدت بودن مسیرها، احتمال تغییرات جزئی در زمان بندی ذکر شده وجود دارد. 

دوره های سازمانی

مجموعه دایکه در طول فعالیت چندین ساله خود، با خیل گسترده ای از شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی همکاری آموزشی و مشاوره ای داشته و دوره های آموزشی متنوع و بسیاری را برای پرسنل و مدیران آنها برگزار نموده است. که همین ارتباط گسترده با حوزه های مختلف صنعت و کسب و کار، سبب آشنایی گروه دایکه با انواع صورت مساله های موجود در حوزه های مختلف شده و به بینش تجربی مجموعه افزوده است.

اکنون نیز طبق روال گذشته و با کوله باری از دانش و تجربه در این راه، پذیرای نهادها و شرکتهایی هستیم که به دنبال آموزش علوم داده در بدنه سازمان خود می باشند. درصورت تمایل به برگزاری دوره ها در محل سازمان/شرکت خود می توانید با بخش آموزش دایکه تماس حاصل نموده و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم.

دوره های آموزشی

هدف ما در مجموعه دایکه این است که شما علاقه مندان به حوزه علوم داده را با رویکردی مهارت محور و کاربردی برای ورود به بازار کار آماده کنیم. دوره هایی را برگزار میکنیم که معتقدیم جهت ورود به بازار به آن نیاز دارید. مهارتهایی را به شما می آموزیم که حاصل سالها کسب تجربه در پروژه های کوچک و بزرگ است و در فضای آکادمیک قابل دستیابی نیستند.

جزئیات بیشتر: دوره های آموزشی info

آکادمی دایکه

انتقال دانش و تجربه به دوستداران علوم داده، رسالت همیشگی گروه داده کاوی دایکه بوده است. آکادمی دایکه با ارائه دوره های آموزشی متنوع با رویکردهای تحلیل داده، علوم داده و مهندسی داده و همینطور برگزاری دوره های اینترنشیپ و کارورزی، سعی دارد تا علاقه مندان این حوزه را در مسیری حرفه ای و با هدف کسب آمادگی جهت ورود به بازار همراهی کند.

جزئیات بیشتر: آکادمی دایکه info