تقویم آموزشی

در تقویم آموزشی دایکه، می توانید آخرین اطلاعات مربوط به دوره ها و مسیرهای آموزشی درحال اجرا و همچنین برنامه های قابل ثبت نام را مشاهده کنید. برای دوره های آموزشی سازمانی هم می توانید با بخش آموزش دایکه تماس گرفته و جهت برگزاری دوره ها در محل سازمان خود هماهنگ کنید.

مسیر آموزشی تحلیلگر داده (Data Analyst)  – تابستان ۹۸

مسئولیت اصلی تحلیلگر داده این است که به دیگران کمک کند تا  فرایندهای اجرایی خود را مانیتور کرده و روی بهینه کردن آن متمرکز شوند. در واقع کاری که یک تحلیلگر داده باید انجام دهد این است که وضعیت کنونی شرکت را به شکل قابل درک و ملموسی به مدیران نمایش دهد. برای این کار یک متخصص دیتا آنالیست باید به تولید دو محصول بپردازد:

 1. گزارش تحلیلی از داده های موجود و بر اساس kpi های مناسب
 2. طراحی و پیاده سازی یک داشبورد گزارشی حرفه ای با بیانی ساده، قابل فهم و درعین حال جذاب برای مدیران. 

 • شروع مسیر:۱۸ مرداد ۹۸ ۲۵ مرداد ۹۸ 
 • روزهای برگزاری: جمعه ها (صبح و عصر) 
 • هزینه ثبت نام دوره حضوری:  ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان 
 • هزینه ثبت نام دوره غیرحضوری:  ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • شرایط پرداخت اقساطی: ۲۰ درصد هنگام ثبت نام و مابقی در ۴ قسط ۲۰ درصدی (۱۵ شهریور – ۱ آبان – ۱۵ آذر – ۱ بهمن )
 • کد تخفیف ویژه به میزان ۱۰ درصد dayche-special
  این کد تخفیف بصورت ۱ بار استفاده بوده و فقط برای یک مرحله پرداخت  قابل استفاده می باشد.
  بدیهی است در صورت انتخاب پرداخت اقساطی، تنها برایپرداخت اول می توان از این کد تخفیف استفاده کرد. 

سوال: دوره غیرحضوری تحلیلگر داده چطور برگزار می شود؟!

محتوای ویدئویی: در دوره غیرحضوری، سعی شده است تا تمامی محتوا و متریال آموزشی ارائه شده در دوره حضوری (اعم از صدا و تصویر مدرس، صفحه دسکتاپ مدرس و مباحثی که روی تخته ارائه می شود)، بصورت فیلم تدوین شده و در اختیار متقاضیان قرار گیرد. در واقع به‌ازای هر جلسه حضوری، فیلم ویدئویی تدوین شده از آن جلسه در قالب یک لوح فشرده برای شرکت کنندگان ارسال میگردد.

سرویس منتورینگ: اما این ویدئوها فقط بخشی از محتوا هستند. مجموعه دایکه به ازای هر جلسه حضوری که برگزار می شود، یک جلسه ۱ ساعته آنلاین نیز در قالب سرویس منتورینگ برای شما در نظر می گیرد. شما می توانید پس از مشاهده ویدئوی کلاس، هرگونه سوال و ابهام خود را در سرویس منتورینگ با مدرس آن دوره مطرح کرده و بصورت مستقیم با مدرس تعامل داشته باشید.
ضمن اینکه مدرسین هم می توانند در قالب این سرویس، از وضعیت مخاطبین غیرحضوری مطلع شده و تسک ها و تمرینهای ارائه شده را پیگیری کنند.

گروه پشتیبانی تلگرامی: برای هر دوره از مسیرهای درحال اجرا گروه تلگرامی خواهیم داشت که تمام شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری در این گروه عضو خواهند شد. به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات مرتبط با محتوای مسیر، طرح سوالات و اشکالات فردی و مباحثه بر روی اونها رو می توانید در این گروه پشتیبان داشته باشید. ضمن اینکه مدرسین دوره ها هم در این گروه هستند و در حد ممکن پاسخگو خواهند بود.

زمان بندی اجرایی مسیر تحلیلگر داده - تابستان 98

دوره های صبح: ساعت ۹-۱۳   |    دوره های عصر: ساعت ۱۴-۱۸

قابل ذکر است که به دلیل بلندمدت بودن مسیرها، احتمال تغییرات جزئی در زمان بندی ذکر شده وجود دارد. 

مسیر آموزشی دانشمند داده (Data Scientist) – بهار ۹۸ 

این مسیر آموزشی از ۲۹ فروردین ۹۸ شروع شده و ثبت نام آن بسته شده است. برنامه زمانی اجرای آن بصورت زیر می باشد:

چارت زمانی مسیر آموزشی دانشمند داده - بهار 98

دوره های صبح: ساعت ۹-۱۳   |    دوره های عصر: ساعت ۱۴-۱۸

دوره های سازمانی

مجموعه دایکه در طول فعالیت چندین ساله خود، با خیل گسترده ای از شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی همکاری آموزشی و مشاوره ای داشته و دوره های آموزشی متنوع و بسیاری را برای پرسنل و مدیران آنها برگزار نموده است. که همین ارتباط گسترده با حوزه های مختلف صنعت و کسب و کار، سبب آشنایی گروه دایکه با انواع صورت مساله های موجود در حوزه های مختلف شده و به بینش تجربی مجموعه افزوده است.

اکنون نیز طبق روال گذشته و با کوله باری از دانش و تجربه در این راه، پذیرای نهادها و شرکتهایی هستیم که به دنبال آموزش علوم داده در بدنه سازمان خود می باشند. درصورت تمایل به برگزاری دوره ها در محل سازمان/شرکت خود می توانید با بخش آموزش دایکه تماس حاصل نموده و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم.

دوره های آموزشی

هدف ما در مجموعه دایکه این است که شما علاقه مندان به حوزه علوم داده را با رویکردی مهارت محور و کاربردی برای ورود به بازار کار آماده کنیم. دوره هایی را برگزار میکنیم که معتقدیم جهت ورود به بازار به آن نیاز دارید. مهارتهایی را به شما می آموزیم که حاصل سالها کسب تجربه در پروژه های کوچک و بزرگ است و در فضای آکادمیک قابل دستیابی نیستند.

جزئیات بیشتر: دوره های آموزشی info

آکادمی دایکه

انتقال دانش و تجربه به دوستداران علوم داده، رسالت همیشگی گروه داده کاوی دایکه بوده است. آکادمی دایکه با ارائه دوره های آموزشی متنوع با رویکردهای تحلیل داده، علوم داده و مهندسی داده و همینطور برگزاری دوره های اینترنشیپ و کارورزی، سعی دارد تا علاقه مندان این حوزه را در مسیری حرفه ای و با هدف کسب آمادگی جهت ورود به بازار همراهی کند.

جزئیات بیشتر: آکادمی دایکه info