تقویم آموزشی

در تقویم آموزشی دایکه، می توانید آخرین اطلاعات مربوط به دوره ها و مسیرهای آموزشی درحال اجرا و همچنین برنامه های قابل ثبت نام را مشاهده کنید. برای دوره های آموزشی سازمانی هم می توانید با بخش آموزش دایکه تماس گرفته و جهت برگزاری دوره ها در محل سازمان خود هماهنگ کنید.

مسیر آموزشی دانشمند داده (Data Scientist)  – بهار ۹۸

مسیر آموزشی بلندمدت دانشمند داده، در بهار ۹۸ و برای دومین بار در مجموعه دایکه برگزار می شود. در این دوره هم مانند قبل، رویکرد اصلی کل مسیر، یادگیری روش حل مساله با استفاده از ابزارهای موجود بوده و آموزش تکنیکها و ابزارها همراه با تعریف پروژه کارورزی خواهد بود.

 • شروع مسیر: ۲۹ فروردین ۹۸
 • روزهای برگزاری: پنج شنبه ها (صبح و عصر) 
 • هزینه ثبت نام دوره حضوری:  ۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان   (ظرفیت حضوری تکمیل شد)
 • هزینه ثبت نام دوره غیرحضوری: ۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان ، ویژه ترم بهار ۹۸ : ۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • شرایط پرداخت اقساطی: ۲۰ درصد هنگام ثبت نام و مابقی در ۴ قسط ۲۰ درصدی (اول خرداد.اول مرداد.اول مهر.اول آذر)
 • کد تخفیف ویژه نوروز به میزان ۱۵ درصدdayche-norouz98
  این کد تخفیف بصورت مدت دار تعریف شده و فقط تا پایان ۲۳ فروردین ۹۸ قابل استفاده می باشد.
  بدیهی است در صورت انتخاب پرداخت اقساطی، تنها برای پرداخت اول می توان از این کد تخفیف استفاده کرد. 

سوال: دوره غیرحضوری دانشمند داده چطور برگزار می شود؟!

در دوره غیرحضوری، سعی شده است تا تمامی محتوا و متریال آموزشی ارائه شده در دوره حضوری (اعم از صدا و تصویر مدرس، صفحه دسکتاپ مدرس و مباحثی که روی تخته ارائه می شود)، بصورت فیلم تدوین شده و در اختیار متقاضیان قرار گیرد. در واقع به‌ازای هر جلسه حضوری، فیلم ویدئویی تدوین شده از آن جلسه در قالب یک لوح فشرده برای شرکت کنندگان ارسال میگردد.

اما این ویدئوها فقط بخشی از محتوا هستند. مجموعه دایکه به ازای هر جلسه حضوری که برگزار می شود، یک جلسه ۱ ساعته آنلاین نیز در قالب سرویس منتورینگ برای شما در نظر می گیرد. شما می توانید پس از مشاهده ویدئوی کلاس، هرگونه سوال و ابهام خود را در سرویس منتورینگ با مدرس آن دوره مطرح کرده و بصورت مستقیم با مدرس تعامل داشته باشید.
ضمن اینکه مدرسین هم می توانند در قالب این سرویس، از وضعیت مخاطبین غیرحضوری مطلع شده و تسک ها و تمرینهای ارائه شده را پیگیری کنند.

زمان بندی مسیر آموزشی دانشمند داده data scientist بهار 98

دوره های صبح: ساعت ۹-۱۳   |    دوره های عصر: ساعت ۱۴-۱۸

قابل ذکر است که به دلیل بلندمدت بودن مسیرها، احتمال تغییرات جزئی در زمان بندی ذکر شده وجود دارد. 

آمار و احتمال کاربردی در SPSS Statistics – سال۹۸

 • جلسه اول:    سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷ تا ۲۱
 • جلسه دوم:    سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷ تا ۲۱
 • جلسه سوم:   سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷ تا ۲۱
 • جلسه چهارم: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۷ تا ۲۱
 • جلسه پنجم:  سه شنبه ۷ خرداد ۹۸ ساعت ۱۷ تا ۲۱

پیاده سازی فرآیند داده کاوی در R – سال۹۸

این دوره خارج از فرمت مسیرهای آموزشی، قابل برگزاری بوده و درصورت به حدنصاب رسیدن نفرات شرکت کننده، زمان بندی آن اعلام می شود.
اگر برای شرکت در این دوره تمایل دارید، می توانید از طریق سامانه ثبت‌نام دایکه برای این دوره پیش ثبت‌نام نموده و حضور خود را قطعی نمایید. ضمنا برنامه زمانی اجرای این دوره در روزهای کاری هفته و بعد از تایم اداری (ساعت ۱۷ تا ۲۱) خواهد بود.

پیاده سازی فرآیند داده کاوی در SPSS Modeler – سال۹۸

این دوره خارج از فرمت مسیرهای آموزشی، قابل برگزاری بوده و درصورت به حدنصاب رسیدن نفرات شرکت کننده، زمان بندی آن اعلام می شود.
اگر برای شرکت در این دوره تمایل دارید، می توانید از طریق سامانه ثبت‌نام دایکه برای این دوره پیش ثبت‌نام نموده و حضور خود را قطعی نمایید. ضمنا برنامه زمانی اجرای این دوره در روزهای کاری هفته و بعد از تایم اداری (ساعت ۱۷ تا ۲۱) خواهد بود.

دوره های سازمانی

مجموعه دایکه در طول فعالیت چندین ساله خود، با خیل گسترده ای از شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی همکاری آموزشی و مشاوره ای داشته و دوره های آموزشی متنوع و بسیاری را برای پرسنل و مدیران آنها برگزار نموده است. که همین ارتباط گسترده با حوزه های مختلف صنعت و کسب و کار، سبب آشنایی گروه دایکه با انواع صورت مساله های موجود در حوزه های مختلف شده و به بینش تجربی مجموعه افزوده است.

اکنون نیز طبق روال گذشته و با کوله باری از دانش و تجربه در این راه، پذیرای نهادها و شرکتهایی هستیم که به دنبال آموزش علوم داده در بدنه سازمان خود می باشند. درصورت تمایل به برگزاری دوره ها در محل سازمان/شرکت خود می توانید با بخش آموزش دایکه تماس حاصل نموده و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم.

دوره های آموزشی

هدف ما در مجموعه دایکه این است که شما علاقه مندان به حوزه علوم داده را با رویکردی مهارت محور و کاربردی برای ورود به بازار کار آماده کنیم. دوره هایی را برگزار میکنیم که معتقدیم جهت ورود به بازار به آن نیاز دارید. مهارتهایی را به شما می آموزیم که حاصل سالها کسب تجربه در پروژه های کوچک و بزرگ است و در فضای آکادمیک قابل دستیابی نیستند.

جزئیات بیشتر: دوره های آموزشی info

آکادمی دایکه

انتقال دانش و تجربه به دوستداران علوم داده، رسالت همیشگی گروه داده کاوی دایکه بوده است. آکادمی دایکه با ارائه دوره های آموزشی متنوع با رویکردهای تحلیل داده، علوم داده و مهندسی داده و همینطور برگزاری دوره های اینترنشیپ و کارورزی، سعی دارد تا علاقه مندان این حوزه را در مسیری حرفه ای و با هدف کسب آمادگی جهت ورود به بازار همراهی کند.

جزئیات بیشتر: آکادمی دایکه info