تقویم آموزشی

در تقویم آموزشی دایکه، می توانید آخرین اطلاعات مربوط به دوره ها و مسیرهای آموزشی درحال اجرا و همچنین برنامه های قابل ثبت نام را مشاهده کنید. برای دوره های آموزشی سازمانی هم می توانید با بخش آموزش دایکه تماس گرفته و جهت برگزاری دوره ها در محل سازمان خود هماهنگ کنید.

مسیر آموزشی تحلیلگر داده (Data Analyst) – تابستان۹۹(غیرحضوری)

مخاطب این مسیر افرادی هستند که علاقه دارند تا در تصمیم سازیها و جهت دهی کلان سازمان خود سهیم باشند. یک تحلیلگر داده فردیست که می تواند با تولید گزارشات تحلیلی ارزشمند و ارائه آنها در قالب داشبوردهای پویا، جذاب، جامع و درعین حال قابل فهم،  ارزش فوق العاده ای برای سازمان خود ایجاد کند.

این مسیر آموزشی در مجموعه دایکه مبتنی بر ۷ کورس مهارتی طرح‌ریزی شده که بطور کلی شامل سه بخش ۱- روش تحلیل و کسب بینش آماری ۲- ابزارهای جانبی موردنیاز و ۳-  طراحی و توسعه داشبوردهای حرفه ای می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مسیر می توانید صفحه اختصاصی مسیر تحلیلگر داده را مطالعه کنید.


 • شروع مسیر: ۵ مرداد ۹۹ 
 • مدت مسیر: ۱۸۸ ساعت (به مدت تقریبی ۷ ماه)
 • روزهای برگزاری کلاس های منتورینگ آنلاین: متغیر برای هر کورس
 • هزینه ثبت نام دوره حضوری: فاقد دوره حضوری در این ترم
 • هزینه ثبت نام دوره غیرحضوری:  ۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • شرایط پرداخت اقساطی:
  – ۲۰ درصد هنگام ثبت نام و مابقی در ۳ قسط 
  – بدون نیاز به اوراق ضمانتی (چک و سفته)
  – بدون احتساب بهره اضافی
 • کد تخفیف زودهنگام به میزان ۲۰ درصد: dayche_zh99
  – برای استفاده از این کد فقط تا ۱۵ تیر ۹۹ فرصت دارید و بعد از این تاریخ، این کد ابطال خواهد شد.
  – این کد تخفیف بصورت ۱ بار مصرف بوده و فقط برای یک مرحله پرداخت قابل استفاده است. بدیهی است در صورت انتخاب پرداخت اقساطی، تنها برای پرداخت اول می توان از این کد تخفیف استفاده کرد.  

تقویم اجرایی مسیر تحلیلیگر داده - گروه دایکه

این مسیر به شکل کاملا غیرحضوری بوده و محتوای اصلی آن از طریق ویدئوهای از پیش تدوین شده در دسترس شرکت کنندگان قرار گرفته و به ازای هر جلسه ویدئویی، یک جلسه کلاس آنلاین جهت منتورینگ و رفع اشکالات برگزار می شود. قابل ذکر است که به دلیل بلندمدت بودن مسیرها، احتمال تغییرات جزئی در زمان بندی ذکر شده وجود دارد. 

زمان بندی کلاس های منتورینگ هفتگی، برای هر کورس بطور جداگانه و متناسب با تایم مدرس در یکی از روزهای هفته و خارج از تایم اداری فیکس می شود.

سوال۱: دوره غیرحضوری دانشمند داده چطور برگزار می شود؟

محتوای ویدئویی: در دوره غیرحضوری، سعی شده است تا تمامی محتوا و متریال آموزشی ارائه شده در دوره حضوری (اعم از صدا و تصویر مدرس، صفحه دسکتاپ مدرس و مباحثی که روی تخته ارائه می شود)، بصورت فیلم تدوین شده و در اختیار متقاضیان قرار گیرد. در واقع به‌ازای هر جلسه حضوری، فیلم ویدئویی تدوین شده آن، از طریق لینک دانلود به شرکت کنندگان مسیر ارائه می گردد.

سرویس منتورینگ: اما ویدئوها فقط بخشی از محتوا هستند. مجموعه دایکه به ازای هر جلسه حضوری که برگزار می شود، یک جلسه ۱ ساعته آنلاین نیز در قالب سرویس منتورینگ برای شما در نظر می گیرد که به دلیل درگیر بودن مدرسین در کلاس های حضوری آخر هفته، جلسات آنلاین در روزهای شنبه تا چهارشنبه و خارج از تایم اداری ست می شود. شما می توانید پس از مشاهده ویدئوی کلاس، هرگونه سوال و ابهام خود را در سرویس منتورینگ با مدرس آن دوره مطرح کرده و بصورت مستقیم با مدرس تعامل داشته باشید.
ضمن اینکه مدرسین هم می توانند در قالب این سرویس، از وضعیت مخاطبین غیرحضوری مطلع شده و تسک ها و تمرینهای ارائه شده را پیگیری کنند.

گروه پشتیبانی تلگرامی: برای هر دوره از مسیرهای درحال اجرا گروه تلگرامی خواهیم داشت که تمام شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری در این گروه عضو خواهند شد. به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات مرتبط با محتوای مسیر، طرح سوالات و اشکالات فردی و مباحثه بر روی اونها رو می توانید در این گروه پشتیبان داشته باشید. ضمن اینکه مدرسین دوره ها هم در این گروه هستند و در حد ممکن پاسخگو خواهند بود.

سوال۲: آیا در پایان مسیر به شرکت کنندگان گواهینامه ارائه می شود؟

نمونه گواهینامه مسیر آموزشی علم داده

در طول اجرای مسیر، با ارزیابی هایی که توسط مدرسین از میزان مشارکت افراد در کلاس و اجرای تمرینها و کیفیت پروژه ها صورت می گیرد، برای هر یک از شرکت کنندگان نمره ای لحاظ شده که درصورت کسب حدنصاب، گواهینامه مهارتی صادر و ارائه می گردد.

گواهینامه ارائه شده به زبان انگلیسی بوده و قابلیت استعلام از طریق وبسایت دایکه(بخش گواهینامه ها) را دارا می باشد. در تصویر روبرو می توانید یک نمونه از گواهینامه های مسیرهای آموزشی دایکه را مشاهده کنید:

 

مسیرهای اجرا شده قبلی:

مسیر آموزشی دانشمند داده (Data Scientist) – بهار ۹۹ 

این مسیر آموزشی از ۱۱ اردیبهشت ۹۹ شروع شده و ثبت نام آن بسته شده است.

مسیر آموزشی تحلیلگر داده (Data Analyst)  – زمستان ۹۸

این مسیر آموزشی از ۱۹ دیماه ۹۸ شروع شده و ثبت نام آن بسته شده است.

مسیر آموزشی دانشمند داده (Data Scientist) – پاییز ۹۸ 

مسیر آموزشی تحلیلگر داده (Data Analyst)  – تابستان ۹۸

مسیر آموزشی دانشمند داده (Data Scientist) – بهار ۹۸ 

مسیر آموزشی تحلیلگر داده (Data Analyst)  – پاییز ۹۷

مسیر آموزشی دانشمند داده (Data Scientist) – پاییز ۹۷ 

دوره های سازمانی

مجموعه دایکه در طول فعالیت چندین ساله خود، با خیل گسترده ای از شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی همکاری آموزشی و مشاوره ای داشته و دوره های آموزشی متنوع و بسیاری را برای پرسنل و مدیران آنها برگزار نموده است. که همین ارتباط گسترده با حوزه های مختلف صنعت و کسب و کار، سبب آشنایی گروه دایکه با انواع صورت مساله های موجود در حوزه های مختلف شده و به بینش تجربی مجموعه افزوده است.

اکنون نیز طبق روال گذشته و با کوله باری از دانش و تجربه در این راه، پذیرای نهادها و شرکتهایی هستیم که به دنبال آموزش علوم داده در بدنه سازمان خود می باشند. درصورت تمایل به برگزاری دوره ها در محل سازمان/شرکت خود می توانید با بخش آموزش دایکه تماس حاصل نموده و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم.

دوره های آموزشی

هدف ما در مجموعه دایکه این است که شما علاقه مندان به حوزه علوم داده را با رویکردی مهارت محور و کاربردی برای ورود به بازار کار آماده کنیم. دوره هایی را برگزار میکنیم که معتقدیم جهت ورود به بازار به آن نیاز دارید. مهارتهایی را به شما می آموزیم که حاصل سالها کسب تجربه در پروژه های کوچک و بزرگ است و در فضای آکادمیک قابل دستیابی نیستند.

جزئیات بیشتر: دوره های آموزشی info

آکادمی دایکه

انتقال دانش و تجربه به دوستداران علوم داده، رسالت همیشگی گروه داده کاوی دایکه بوده است. آکادمی دایکه با ارائه دوره های آموزشی متنوع با رویکردهای تحلیل داده، علوم داده و مهندسی داده و همینطور برگزاری دوره های اینترنشیپ و کارورزی، سعی دارد تا علاقه مندان این حوزه را در مسیری حرفه ای و با هدف کسب آمادگی جهت ورود به بازار همراهی کند.

جزئیات بیشتر: آکادمی دایکه info